امروز: چهارشنبه 07 آبان 1399 برابر با 28 اکتبر 2020

هشدار امنیتی : مشروح در اخبار حوزه مدیریت || حضور پروفسور بهشتی در همایش امروز اتحادیه اروپا- بروکسل، و گفتگو با مقامات مسئول مالی و سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا، جهت سرمایه گذاری ایران و الجزایر || دیداری موفقیت آمیز، با حضور مقامات عالی رتبه جهانی بویژه اتحادیه اروپا برای تحکیم روابط اقتصادی و سرمایه‌گذاری، و انزاوی آمریکا || همچنین دیدار ایشان با Ugo Bassi، رئیس بازار مالی کمیسیون اروپا || تشکیل جلسه نمایندگان BPN با شرکت WESTAS در جهت امضاء قرارداد همکاری برای سرمایه گذاری و احداث کارخانه تولید توربین های بادی بدون گیربکس در هلند و اعلام آمادگی WESTASجهت حضور در ایران ||

ثبت نمایشگاه نفت و گاز ایران در تمامی تقویم های معتبر نمایشگاهی جهان

سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394 00:00 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مدیراجرایی بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی برای ثبت نمایشگاه نفت و گاز ایران در تمامی تقویم های معتبر نمایشگاهی جهان خبر داد.

به گزارش BPN محمد ناصری در آیین افتتاحیه بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که عصر امروز(چهارشنبه؛ 16 اردیبهشت ماه) برگزار شد با اعلام این خبر گفت: برای اجرای هر چه بهتر نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت از هم اکنون در حال برنامه ریزی هستیم.
وی افزود: بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در حالی برگزارمی شود که آغازین دوره آن در سال 1374 تنها با دو سالن شروع به کار کرد و امروز با فضا و شرکت کنندگانی مثال زدنی، بدون شک یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی این حوزه درجهان محسوب می شود .
وی تاکید کرد: این آوردگاه بزرگ اقتصادی با بهره گیری از تجربیات و در طول سال های گذشته، هر ساله تکمیل و تکمیل تر شده و با تلاش مستمر برگزارکنندگان در سطوح عالی، موجبات ارایه آخرین دستاورده های حوزه صنعت نفت، این صنعت پیشگام در توسعه کشور را فراهم می آورد .
ناصری تصریح کرد: بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، از یک سو میدان نمایش توانمندی های غیرتمندانه داخلی در مدیریت، مهندسی، ساخت تجهیزات و کالای مورد نیاز صنعت نفت است و از سوی دیگر ایجاد کننده فرصت های مفید خارجی برای استفاده در توسعه این صنعت راهبردی است.
 وی افزود: این نمایشگاه برای بخش عظیمی از شرکت های کارفرمایی،  پیمانکاران، سازندگان تجهیزات صنعت نفت، صادر کنندگان، سرمایه گذاران، مدیران و کارشناسان ایرانی و خارجی فرصتی خواهد بود تا توانمندی های گسترده خود را در حوزه های مختلف صنعت نفت و صنایع وابسته به اطلاع ذینفعان برسانند.
 وی با بیان اینکه شرکت کنندگان در نمایشگاه بیستم از بسترهای موجود بین المللی می توانند در اعتلاء و دسترسی به اهدافشان در این حوزه مهم اقتصادی بهره مند شوند، گفت: در این آوردگاه فرصت لازم برای بیان عالی ترین پژوهشهای علمی و تحقیقاتی، فرصتهای سرمایهگذاری و طرح های توسعه ای صنعت نفت و گاز ایران فراهم می آید و متولیان امر تلاش دارند از ظرفیت های گسترده موجود حداکثر بهره برداری را به عمل آورده و زمینه گسترش هرچه بیشتر روابط تجاری و صنعتی کشور، در عرصه داخلی و بین المللی را فراهم نمایند.
ناصری بررسی نمایشگاه نوزدهم و استفاده از تجارب آن برای برگزاری مطلوب نمایشگاه بیستم، انتخاب مجری و ثبت نام از متقاضیان در سایت از بهمن ماه 1393، جانمایی غرفهها و اطلاع رسانی به 1200 متقاضی داخلی و 600 شرکت کننده خارجی جهت حضور در نمایشگاه که 2151 شرکت را نمایندگی مینمایند را از اقدامات انجام شده در این دوره نمایشگاه برشمرد.
 رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: شرکت های حاضر در بیستمین دوره نمایشگاه صنعت نفت از ایران و 39 کشور جهان هستند.
وی تاکید کرد: در سال جاری نسبت به سال گذشته هفت کشور به تعداد شرکت کنندگان خارجی اضافه شده است.
رشد ده درصدی شرکت کنندگان نمایشگاه بیستم
ناصری جانمایی غرفه ها در 50 هزار متر مربع یعنی در تمامی فضای موجود نمایشگاه اعم از فضای سرپوشیده و باز و رشد ده درصدی تعداد شرکت کنندگان با مدیریت فضای نمایشگاه و تغییر در جانمایی را از دیگر ویژگی های این دوره نمایشگاه عنوان کرد.
وی با بیان اینکه در بخش جانمایی شرکت ها حدود 200 متقاضی فاقد ارتباط مستقیم با نمایشگاه نفت و گاز تشخیص داده شد که به نفع شرکت هایی که ارتباط کاری مستقیم با این حوزه دارند از حضور در نمایشگاه انصراف دادند، گفت: از شرکت های که در این امر ما را همراهی کردند تشکر می کنیم.
مدیر اجرایی بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از برگزاری چهار همایش جانبی در حوزه توسعه صادرات، شفاف سازی امور حقوقی قراردادها، فعالیتهای علمی پژوهشی و حوزه مسئولیت های اجتماعی شرکت ها خبر داد و افزود: افزون بر فعالیت های فوق که به نوعی هرساله در برپایی نمایشگاه صورت گرفته، اقدامات جدیدی برای برگزاری هرچه بهتر این دوره انجام شده است.
وی ایجاد فضای سرپوشیده با کف سازی بتنی و سازه چادری با ظرفیت 5 هزار مترمربع در محل سالن های قدیمی5،5A و 18A جانمایی حدود دویست شرکت در فضای ایجاد شده، طراحی و ساخت غرفه با کیفیت مطلوب به همراه یک نوبت پذیرایی در سالنهاییکه امکانات کمتریدارند، باهدف همسانسازی فضایسالنها برای غرفهداران را از دیگر اقدامات نوین نمایشگاه این دوره عنوان کرد.
ایجاد ده پایگاه اطلاع رسانی در ضلع های شرقی و غربی نمایشگاه
ناصری خبر از ایجاد ده پایگاه اطلاع رسانی در ضلع های شرقی و غربی نمایشگاه علاوه بر مکان های قبلی با هدف راهنمایی مطلوب بازدید کنندگان داد و افزود: برپایی جلسات مستقیم و متعدد با حدود 500 نفراز نمایندگان غرفه داران، غرفه سازان و مسئولین شرکت سهامی نمایشگاه و تبادل نظر با ایشان درمورد نحوه برگزاری و جانمایی غرفهها و توجه ویژه به انتقادات وپیشنهادات ایشان و ایجاد ستاد برگزاری نمایشگاه در سالن 37 را از دو ماه گذشته با هدف تسهیل در ارتباطات متقاضیان از دیگر اقدامات نوین بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت بر شمرد.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، سالن ها از طرف شرکت سهامی نمایشگاه ها با زمان مکفی برای ساخت غرفه ها تحویل داده شد و این در حالی است که این زمان در دورههای گذشته حدود 4 روز و در این دوره 6 روز بوده است.
استفاده از نرم افزار " نمایشگاه همراه " با امکان مسیر یابی غرفه ها
وی خبر ازاستفاده از نرم افزار " نمایشگاه همراه " با قابلیت نصب بر روی تلفن همراه داد و افزود: این نرم افزار با امکان مسیریابی و نمایش نام شرکت ها برای دسترسی راحت تر بازدیدکنندگان به غرفههای مورد نظرخود استفاده می شود.
ناصری، برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی در فضای بازنمایشگاه با هدف اطلاع رسانی در خصوص دست آورده های وزارت نفت و اهمیت بهینه سازی مصرف سوخت را از دیگر اقدامات نوین نمایشگاه بیستم صنعت نفت عنوان کرد.
تشکیل دبیرخانه دایمی برای نمایشگاه بین المللی صنعت نفت
وی همچنین به برگزاری بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت در سال آینده اشاره و تصریح کرد:  دبیرخانه دائم نمایشگاه، جهت ارتباط مستمر با ذینفعان به آدرس iran-oilshow.ir و دیگر دامنه ها و تعهد به بروزرسانی اطلاعات سایت مذکور درطول سال تا زمان برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت تشکیل شده است.
مدیر باجرایی یستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، رصد نمایشگاه های بین المللی مرتبط و درج اخبار و اطلاعات آنها در سایت‎‎iran-oilshow.ir‎‎ و بهرهبرداری از تجارب آنان در برگزاری نمایشگاه آتی، برنامهریزی برای هرچه تخصصی تر شدن سالن های برگزاری وایجاد پیوستگی دراهداف و نتایج نمایشگاه بینالمللی تهران با نمایشگاههایداخلیو بینالمللی را از اقدامات برنامه ریزی شده برای برگزاری هر چه بهتر دوره های بعدی نمایشگاه اعلام کرد.
و افزود: برای کاهش موانع موجود بر سر راه ثبت نام شرکت کنندگان در سال های آتی به ویژه برای مشارکت کنندگان خارجی و فراهم کردن ساز و کار مناسب تر برای انعکاس اخبار نمایشگاه ها در رسانه های بین المللی با دعوت از خبرکزاری ها و رسانه های معتبر خارجیو تسهیل بازدید مرتبطین حوزه صنعت نفت از دیگر کشورهای دنیابرنامه ریزی شده است.
وی در پایان سخنان خود از وزیر نفت، مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران، اداره کل روابط عمومی و سازمان حراست وزارتصنعت، معدن و تجارت، شرکت سهامی‎‎نمایشگاههای بینالمللی، مشاور اجرایی نمایشگاه بیستم، اصحاب رسانه و کسانی که در برگزاری این نمایشگاه بزرگ یاری رسانده و بستر های مناسب را در جهت تسهیل امور برقرار کردند تقذیر کرد.
بازدید 1221 بار
BPN

شرکت بادران پارس نیرو

مجری و بهره بردار انرژی ها نو در ایران و آسیا

وبگاه: bpn-ir.com

نظر دادن

با ما در تماس باشید