امروز: سه شنبه 06 فروردين 1398 برابر با 26 مارس 2019

هشدار امنیتی : مشروح در اخبار حوزه مدیریت || حضور پروفسور بهشتی در همایش امروز اتحادیه اروپا- بروکسل، و گفتگو با مقامات مسئول مالی و سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا، جهت سرمایه گذاری ایران و الجزایر || دیداری موفقیت آمیز، با حضور مقامات عالی رتبه جهانی بویژه اتحادیه اروپا برای تحکیم روابط اقتصادی و سرمایه‌گذاری، و انزاوی آمریکا || همچنین دیدار ایشان با Ugo Bassi، رئیس بازار مالی کمیسیون اروپا || تشکیل جلسه نمایندگان BPN با شرکت WESTAS در جهت امضاء قرارداد همکاری برای سرمایه گذاری و احداث کارخانه تولید توربین های بادی بدون گیربکس در هلند و اعلام آمادگی WESTASجهت حضور در ایران ||

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 100کیلوواتی در شهرک صنعتی کمال الملک توسط سولار صنعت BPN

یکشنبه, 30 مهر 1396 09:32 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی BPN : راه اندازی نیروگاه خورشیدی 100کیلوواتی در شهرک صنعتی کمال الملکیک واحد نیروگاه خورشیدی با ظرفیت تولید 100 کیلووات برق و هزینه چهار میلیارد و 500 میلیون ریال امروز 29 مهر در شهرک صنعتی کمال الملک شهرستان فیروزه توسط شرکت تولیدی سولار صنعت عضو کنسرسیوم صنایع مادر بادران پارس نیرو BPN راه اندازی شد.
فرماندار فیروزه روز شنبه در این خصوص به خبرنگاران گفت: اجرای 'پنلهای خورشیدی بر روی بام' با این حجم از ظرفیت تولید با استفاده از متخصصان داخلی فصل جدیدی را در استفاده از نیروهای تجدیدپذیر در این شهرستان گشوده است.
محمدحسین صالحی افزود: تولید پنلهای خورشیدی با ظرفیت تولید سالانه 30 مگاوات در همین شهرک صنعتی سبب اشتغالزایی شده است.
وی همچنین به پیشرفت شهرستان فیروزه ظرف 2 سال اخیر در حوزه اقتصادی اشاره و بیان کرد: هفت واحدی تولیدی در شهرک صنعتی کمال الملک فعالیت دارند و ظرف 2 ماه آتی سه واحد صنعتی دیگر نیز بهره برداری می شوند. تا پایان سال 1397 شهرک صنعتی کمال الملک به بهره برداری کامل خواهد رسید.
رئیس هیات مدیره هلدینگ شرق صنعت نیز در این مراسم گفت: ظرفیت شرکت سولار صنعت فیروزه در تولید پنلهای خورشیدی پارسال 30 مگاوات بود اما امسال به 60‌مگاوات افزایش یافته است.
علی اکبر انصاری پور افزود: فعالیت این مجموعه برای 100 نفر به صورت مستقیم در سه نوبت کاری و برای 50 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.
مرکز شهرستان 43 هزار نفری فیروزه در فاصله 147 کیلومتری غرب مشهد واقع است.
شایان ذکر است که کنسرسیوم BPN در هفته جاری نیز طی توافقات بین المللی خود؛ شرایط انتقال تکنولوژی و ساخت سلول های خورشیدی را برای کشور فراهم آورده که شرکت سولار صنعت به عنوان عضو این کنسرسیوم و بنا به اعلام حوزه مدیریت و نظارت راهبردی BPN جهت انجام امور عملیاتی و تخصصی R&D به زودی با کارگروه تخصصی شرکت اسپانیایی انتقال دهنده تکنولوژی وارد مذاکرات جریان فنی و مهندسی آن میشود.

بازدید 643 بار
BPN

شرکت بادران پارس نیرو

مجری و بهره بردار انرژی ها نو در ایران و آسیا

وبگاه: bpn-ir.com

نظر دادن

با ما در تماس باشید