امروز: پنج شنبه 05 ارديبهشت 1398 برابر با 25 آوریل 2019

هشدار امنیتی : مشروح در اخبار حوزه مدیریت || حضور پروفسور بهشتی در همایش امروز اتحادیه اروپا- بروکسل، و گفتگو با مقامات مسئول مالی و سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا، جهت سرمایه گذاری ایران و الجزایر || دیداری موفقیت آمیز، با حضور مقامات عالی رتبه جهانی بویژه اتحادیه اروپا برای تحکیم روابط اقتصادی و سرمایه‌گذاری، و انزاوی آمریکا || همچنین دیدار ایشان با Ugo Bassi، رئیس بازار مالی کمیسیون اروپا || تشکیل جلسه نمایندگان BPN با شرکت WESTAS در جهت امضاء قرارداد همکاری برای سرمایه گذاری و احداث کارخانه تولید توربین های بادی بدون گیربکس در هلند و اعلام آمادگی WESTASجهت حضور در ایران ||

اخبار شرکتهای عضو کنسرسیوم BPN (41)

اخبار شرکتهای عضو کنسرسیوم BPN

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو BPN جناب آقای دکتر عارف خجسته در پیامی در گذشت ۳۰ دریانورد ایرانی را در سانحه (سانچی ) تسلیت گفت.

به گزارش BPN، پیام تسلیت دکتر عارف خجسته به این شرح است:

 

"انا لله و انا الیه راجعون"

امام علی(ع) : «قَدْرُ الرَّجُلِ عَلَی قَدْرِ هِمَّتِه»، اندازه هر کس به اندازه همت اوست.


حادثه دردناک و غمبار نفتکش سانچی که منجر به از دست دادن جمعی از هموطنانمان شد، موجب تالم خاطر ایران اسلامی شد. بی تردید فداکاری و ایثار دریادلان عرصه کار و ایثار؛ نمونه بارز مهرورزی و خدمتگزاری به این مرز و بوم بود. ضمن تسلیت این حادثه دلخراش به رهبر فرزانه انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی و طلب صبر برای بازماندگان عزیزان از دست رفته از خداوند منان؛ امید است با همت مسئولان، ‌این سرزمین دیگر شاهد چنین وقایعی نباشد.

 

دکتر عارف خجسته

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو BPN

به گزارش روابط عمومی BPN : هلدینگ بزرگ هانا با محوریت فعالیت های مرتبط با تولید، تاسیس و توسعه انرژی های خورشیدی و سرمایه گذاری در جهت راه اندازی نیروگاه های‌ خورشیدی دارای مجوز از بین اعضاء این هلدینگ با جذب منابع ارزی و ریالی در روز جهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ در محل پارک علم و فناوری دانشگاه مدرس تشکیل گردید.

این هلدینگ که با حضور مدیرعامل محترم شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو BPN به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره پس از برگزاری انتخابات از بین کلیه اعضا تشکیل گردید دارای قابلیتها و توانمندیهای گسترده ای در زمینه انرژی های تجدید پذیر در ایران و کشورهای منطقه می باشد که با برنامه ریزی های راهبردی مشترک به دنبال انتقال تکنولوژی و دانش فنی سلول های خورشیدی از کشورهای دارای این دانش و تکنولوژی خواهد بود و در این زمینه تاکنون اقدامات و توافقات و رایزنی های مختلفی از سوی اعضاء هلدینگ هانا با کمپانی های اروپایی صورت پذیرفته که ثمره آن به زودی با یک اقدام گروهی و خردجمعی در قالب کارخانجات تولیدی صفحات سولار تمام ایرانی خود را عرضه خواهد نمود.انشالله

از همین روز به گزارش روابط عمومی شرکت در این نشست که پس از تشکیل چندین جلسه و رایزنی از سوی اعضاء در محل دفتر شرکت بادران پارس نیرو و همچنین سایر اعضاء صورت پذیرفت مقرر گردید اولین نشست هیئت مدیره هلدینگ هانا در روز چهارشنبه با حضور اعضای هیئت مدیره تشکیل گردیده تا ضمن تعیین رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ؛ برنامه ریزی تاسیس رسمی شرکت و تعیین نام و انجام امور حقوقی در کنار رایزنی های اولیه برای شکل گیری دفتر رسمی شرکت و سایر اقدامات لازم صورت پذیرد.
به زودی گزارش مبسوط و کاملی از روند انتخابات هیات مدیره و اعضاء فعلی این هلدینگ و قابلیتها و توانمندیهای آنها را جهت اطلاع شما سهامداران گرامی و علاقمندان و اعضاء کنسرسیوم بادران پارس نیرو به سمع و نظر میرسانیم.

شایان ذکراست که شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو با مدیریت و ریاست هیات مدیره جناب آقای دکتر خجسته دارای ۸درصد از سهام این هلدینگ میباشند که در بین سایر اعضاء نیز صرفاً ۲عضو دیگر دارای ۸درصد سهام این هلدینگ بوده و سایر اعضاء سهامی کمتر از ۸ درصد را دارا میباشند.
سهام این شرکت به عنوان یکی از مالکیتهای حقوقی شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو محسوب گردیده که پس از ورود به بازار بورس میتواند موجب جذب منابع و ظرفیتهای مالی و سرمایه گذاری متعددی در زمینه انرژیهای تجدیدپذیر گردد.
پیام آقای دکتر خجسته درباره تاسیس این هلدینگ و سیاستهای BPN پیرامون حضور در آن و همچنین اهداف مفروضه پس از تشکیل اولین جلسه هیات مدیره به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

 هلدینگ بزرگ هانا

 هلدینگ بزرگ هانا

 هلدینگ بزرگ هانا

 هلدینگ بزرگ هانا

/*انتهای خبر

تشکیل هلدینگ دانش بنیان شرکتهای تولیدی و فعال حوزه انرژیهای خورشیدی با نام اولیه هانا با حضور ۲۰ عضو اصلی از بین کارخانجات و شرکتهای بازرگانی معتبر و برند این صنعت در طی هفته جاری با حضور شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو BPN به مدیریت دکتر خجسته در محل دفتر مرکزی BPN در تهران صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی : در این نشست که با صحبتهای دکتر خجسته جلسه رسمیت پیدا نمود و آغاز گردید؛کلیه مدیران ارشد شرکتهای فعال دولتی و خصوصی و همچنین اساتید دانشگاهی و مدیران سیاسی بازنشسته و فعال در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر به ایراد صحبت و اعلام نظر خود در چگونگی روند فعالسازی این هلدینگ پرداختند.

از آنجایی که این هلدینگ میتواند بزرگترین و موثرترین تشکل مشترک بخش خصوصی و دولتی کشور در زمینه انرژی خورشیدی و بادی که در غالب یک مجموعه هلدینگی و دانش محور و در بخش خصوصی شکل گرفته، تلقی گردد،ل ازم است با توجه و عنایات خاص اساتید با تجربه دانشگاهی و مدیران دارای سابقه عملی و علمی در سطح داخلی و بین المللی حوزه انرژی های تجدیدپذیر با محوریت تکنولوژی صفحات سولار و توربین های بادی مگاواتی؛ ترکیبی از مدیران دارای تجربه و با سابقه و از آن ارج تر مدیران کارآمدی که فرصت کافی و وافی جهت پیگیری مصوبات مجامع و همچنین دستورات جلسات هیات مدیره خود را دارند؛ برای ترکیب هیات مدیره آن شناسایی و انتخاب گردند.

از اینرو این نشست ها و رایزنی های چندگانه و چند مدت که از سوی مدیران عزیز شرکتها پس از گذشت یک پروسه زمانی یکساله صورت گرفته به دنبال محصول نمودن این امر میباشد که بی شک با انتخاب این اعضاء؛ ما میتوانیم به تولد و تاسیس یک هلدینگ کارا و موثر و برند در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر در سطح منطقه خاورمیانه در سالهای آتی امیدوار باشیم.انشالله

در این زمینه آقای دکتر خجسته مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو BPN قول مساعد و انجام هرگونه همکاریهای مشترک و تنگاتنگ و حمایت های مالی و سرمایه گذاری و همینطور تکنولوژیک و R&D را به کلیه عزیزان حضور یافته در این جلسات به خصوص آقای مهندس تقی پور که ب اپیگیریهای خود زمینه ساز آغاز به کار این تشکل گردیده؛ به نمایندگی از ۲۱۲ شرکت عضو کنسرسیوم BPN را اعلام داشته و ابراز نمودند که با توجه به توافقات آتی BPN با هلدینگهای مالی و کارخانجات تولیدی اروپایی و آسیایی در زمینه تولید صفحات سولار و ساخت و انتقال تکنولوژی سلول های اتمی خورشیدی در ایران؛ کلیه این فعالیتها با معرفی شرکت سولار صنعت به نمایندگی از حوزه مدیریت و نظارت راهبردی کنسرسیوم جهت پیگیری و اقدامات فنی و مهندسی و تشکیل کارگروه های دانش بنیان در این امر؛ به هلدینگ هانا واگذار شده و انشالله با این کار گروهی زمینه های سرمایه گذاری و تامین منابع ارزی و ریالی این پروژه ملی با همکاری کلیه شرکتهای عضو هانا از سوی شرکتهای اروپایی و آسیایی فراهم میگردد.
شایان ذکر است در هفته جاری ۵ شرکت به نمایندگی از کلیه این شرکتها برای انجام امور ثبتی و قانونی مشخص و به سازمان ثبت و اسناد کشور معرفی میگردند.

هلدینگ دانش بنیان شرکتهای تولیدی و فعال حوزه انرژیهای خورشیدی

هانا

هلدینگ هانا

/*انتهای خبر

به گزارش روابط عمومی : گروه صنعتی سولار صنعت فیروزه تولیدکننده صفحات سولار در ایران طی قراردادی ضمن کسب عضویت کنسرسیوم صنایع مادر BPN در راستا توسعه بازارهای هدف خود و همچنین همکاری با شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو به عنوان شرکت راهبر کنسرسیوم BPN و براساس رایزنی های صورت گرفته در بازدید به عمل آمده از تجهیزات این گروه صنعتی از سوی دکتر خجسته مدیرعامل و رئیس هیات مدیره محترم و در جهت انتقال تکنولوژیهای روز صنایع وابسته به انرژیهای تجدیدپذیر با محوریت انرژیهای خورشیدی و بادی؛ با امضاء قرارداد تاسیس و ساخت نیروگاه های خورشیدی ۱۰مگاوات و خط تولید آن با نگاه افزایش توان تولید مجموعه فعلی خود؛ گامی بلند را برای مشارکت و همکاری در پروژه عظیم ساخت سلولهای خورشیدی در ایران با سرمایه گذاری و حضور مستقیم کنسرسیوم صنایع مادر BPN برداشته که بنا به نظر حوزه مدیریت این ظرفیت با تشکیل کارگروه های تخصصی در تحقیقات و فناوری شرکتهای کنسرسیوم با مدیریت عملکردی سولار صنعت و همچنین همکاریهای بلندمدت BPN با مراکز آموزش عالی و دانشگاه های اروپایی همانند DAAD و سازمان فنی و حرفه ای کشور؛ می توان افق موثر و کارگشایی را برای فراگیر نمودن و کاربردی شدن انرژیهای تجدیدپذیر که در حال حاضر و با توجه به شرایط بازار و حوزه زیست محیطی دیگر انتخاب محسوب نشده و یک اجبار در عمل میباشد؛ درکشور فراهم نمود.
در این رابطه و با توجه به برگزاری نمایشگاه سالانه انرژیهای تجدیدپذیر در محل نمایشگاه بین المللی تهران؛ اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد.
روابط عمومی به زودی متن گزارش مصاحبه با آقای مهندس آزاده مدیر عامل گروه سولار صنعت فیروزه را در سایت رسمی و شبکه های اجتماعی BPN به رویت و اطلاع شما خواهد رساند.

bpn-solar-sanat

bpn-solar-sanat

bpn-solar-sanat

ایران در طی 18 ماه گذشته با انعقاد میلیاردها دلار قرارداد در حوزه های مختلف اقتصادی با شرکت ها و کشورهای مختلف جهان، سدی محکم در برابر فشارهای احتمالی دولت ترامپ برای تحمیل انزوا و ایجاد فشار اقتصادی به این کشور، ایجاد کرده است.

حوزه نفت و انرژی

1- قرارداد توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی با شرکت توتال و یک شرکت چینی به مدت 20 سال و به ارزش 5 میلیارد دلار

2- قرارداد اولیه 1.8 میلیارد دلاری شرکت ملی مهندسی صنایع ایران با یک شرکت کره جنوبی (SK E&C) به منظور ارتقا پالایشگاه تبریز

3- قرارداد 4.2 میلیارد دلاری شرکت ترکیه ای "یونیت اینترنشنال" با وزارت نیرو ایران برای ساخت 7 پالایشگاه گازی تولید برق در نقاط مختلف ایران

4- قرارداد 1.2 میلیارد دلاری شرکت "سینوپک" چین با شرکت ملی پالایش و پخش نفت ایران برای فاز یک توسعه پالایشگاه آبادان در جنوب غربی ایران

5- قرارداد شرکت نفتی "رویال داچ شل" به منظور ارزیابی سه میدان نفتی بزرگ ایران از جمله میدان های نفتی آزادگان و یادآوران در مرز ایران و عراق

6- قرارداد 750 میلیون یورویی شرکت سوییسی " مسی گروپ اینترنشنال" به منظور ساخت یک نیروگاه بادی در شمال ایران

نقل و انتقال

1- قرارداد 660 میلیون یورویی شرکت فرانسوی رنو – سیتروئن با سازمان توسعه و نوسازی صنعتی ایران به منظور تولید مشترک خودرو در ایران

2- شرکت فولکس واگن آلمان قراردادی را با شرکت ایرانی " ماموت خودرو" به منظور فروش دو مدل خودروی فولکس واگن در ایران به امضا رساند. این قرارداد بازگشت فولکس واگن به ایران پس از 10 سال محسوب می شود.

3- شرکت فرانسوی پژو –سیتروئن قراردادی 400 میلیون یورویی را با شریک ایرانی خود "ایران خودرو" به منظور توسعه بخش تولید مشترک در ایران به امضا رسانده اند. این شرکت فرانسوی قراردادی را نیز با شرکت "سایپا" ایران منعقد کرده تا در مدت 5 سال آینده مبلغ 300 میلیون یورو در پروژه های تحقیق و توسعه تولیدات سرمایه گذاری کند.

4- قرارداد 3 میلیارد دلاری شرکت آمریکایی بوئینگ با شرکت ایرانی " آسمان" برای خرید 30 فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 " مکس جت" . این شرکت آمریکایی قراردادی 16.6 میلیارد دلاری نیز با شرکت ایرانی" ایران ایر" به منظور فروش 80 فروند هواپیمای مسافربری امضا کرده است.

5- قرارداد 536 میلیون دلاری شرکت " ای تی آر" به منظور فروش 20 فروند هواپیمای مسافربری به ایران

6- قرارداد 19 میلیارد دلاری شرکت "ایرباس" برای فروش 100 فروند هواپیمای مسافربری این شرکت به ایران

7- توافق اولیه شرکت "آلستوم" با سازمان صنعتی توسعه و نوسازی ایران و صنایع دریایی ایران به منظور ساخت واگن های قطار و مترو

8- قرارداد 3 میلیارد دلاری شرکت روسی "ترنس مَشهولدینگ" با سازمان توسعه و نوسازی صنعتی ایران به منظور تولید مشترک واگن های قطار

9- قرارداد 1.5 میلیارد دلاری شرکت آلمانی "زیمنس" به منظور توسعه و ارتقای سیستم ریلی ایران

صنعت

1-شرکت چینی " کرک" (CREC) قراردادی 2 میلیارد دلاری با شرکت "ایران آلومینیوم" (ایرالکو) به منظور ساخت یک واحد تولید آلومینیوم در استان مرکزی ایران منعقد کرده است.

ارتباطات

1-گروه " ام تی ان" قراردادی برای خرید 49 درصد از سهام شرکت دولتی اینترنتی ایران امضا کرده و متعهد شده مبلغ 750 میلیون دلار در پروژه فیبرنوری ایران سرمایه گذاری کند.

بلومبرگ نوشت: ایران با میزان سرمایه‌گذاری خارجی که نسبت به آن امید داشت روبرو نشد، اما میلیاردها دلاری که حاصل برجام است، می‌تواند با هرگونه حمله ترامپ برای نابودی این توافق مقابله کند.

برخی از مهم‌ترین قراردادهای پسابرجام به شرح زیر است:

حوزه انرژی
1. قراردادتوتال برای توسعه فاز یازدهم پارس جنوبی
2. قرارداد با شرکت اس کی ای سی کره جنوبی برای پالایشگاه تبریز
3. قرارداد شرکت ترکیه ای یونیت اینترنشنال با وزارت نیروی ایران برای احداث 7 نیروگاه گاز طبیعی در سراسر ایران
4. قرارداد شرکت چینی سینوپک با شرکت نفت ایران برای توسعه فاز اول پالایشگاه ابادان
5. توافق رویال داچ شل برای بررسی سه میدان نفتی و گازی از جمله ازادگان و یاداوران
6. قرارداد شرکت سوئیسی مسی با دولت ایران برای ساخت توربینهای بادی

حمل و نقل
7. قرارداد 600 میلیون یورویی رنو با ایران برای احداث کارخانه مشترک
8. قرارداد فولس واگن برای فروش دو مدل خودرو
9. قرارداد پژو برای تولید مشترک خودرو
10. قرارداد بویئنگ برای فروش 30 هواپیمای 737 مکس به ایران. ایران ایر نیز 80 هواپیما از بویئنگ خریده است.
11. فروش 20 هواپیمای ای تی ار به ایران.
12. قرارداد فروش 100 هواپیمای ایرباس به ایران به ارزش 19 میلیاردیورو
13. قرارداد شرکت الستوم با ایران برای توسعه خطوط ریلی و مترو
14. قرارداد روسیه با ایران برای تولید مشترک واگن
15. قرارداد زیمنس به ارزش 1.5 میلیاردیورو برای توسعه خطوط ریلی

صنعت
16. قرارداد شرکت چینی سی ار ای سی به ارزش 2 میلیارد دلار با شرکت الومینیوم ایران برای احداث واحد در استان مرکزی

ارتباطات
17. قرارداد ام اتی ان برای خرید 49 درصد سهام یک شرکت ارائه دهنده اینترنت در ایران

▫️منبع: سایت انتخاب به نقل از بلومبرگ

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین قراردادهای تامین مالی 1.5 میلیارد دلاری ( 10 میلیارد یوان) را برای پروژه برقی سازی راه آهن تهران - مشهد در تهران مبادله کردند.
مبادله این قراردادها بین بانک صنعت و معدن ایران و اگزیم بانک چین انجام شد.
«علی اشرف افخمی» مدیرعامل بانک صنعت و معدن ایران و سون پینگ (sun ping) قائم مقام اگزیم بانک چین اسناد این قرارداد را مبادله کردند.
«علی اشرف افخمی» در این مراسم ضمن تاکید براینکه دستاورد بزرگی پس از اجرایی شدن برجام و با گذشت 18 ماه از آن حاصل شده است، گفت: 16ماه مذاکرات فشرده با اگزیم بانک چین سبب به نتیجه رسیدن این مهم شد. وی یادآور شد: مبلغ فاینانس 1.5 میلیارد دلار ( معادل 10 میلیارد یوان است) و همه دستگاه ها از بانک مرکزی، وزارتخانه های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، شرکت راه آهن و بانک صنعت و معدن در این مهم مشارکت داشتند. قائم مقام اگزیم بانک چین در تهران نیز در این مراسم گفت: این بانک تاکنون 26 پروژه را در ایران تامین مالی ( فاینانس) کرده که مربوط به برق، پتروشیمی، فلزات غیرآهنی، نفت وگاز است و با موفقیت اجرا شد.
سون پنگ افزود: تاکنون در قالب قرار دادهای جداگانه 500 میلیون دلار و نیز 8.5 میلیارد دلار وام در اختیار طرف ایرانی قرار داده ایم.وی اضافه کرد: اگزیم بانک چین علاقمند است وام های ترجیحی و تجاری به ایران پرداخت کند و انتظار می رود با مبادله قراردادهای مزبور دور جدیدی از همکاری های دو طرف آغاز شود. این مقام بانکی چین اظهار امیدواری کرد: شرکت cnc چین به همراه راه آهن جمهوری اسلامی ایران پروزه برقی سازی ریلی تهران - مشهد را به عنوان یک پروژه لوکس اجرا و برای مردم ایجاد ثروت کنند.
ارزش قراردادهای تامین مالی پروژه برقی سازی راه آهن تهران - مشهد 1.7 میلیارد دلار اعلام شده که سهم طرف ایرانی 200 میلیون دلار و بقیه توسط اگزیم بانک چین تامین می‌شود. دوره اجرای این پروژه 48 ماه پیش بینی شده و برآورد می شود سالیانه 25 تا 35 میلیون نفر را جابه جا کند . برقی سازی خط آهن تهران - مشهد عمر سفر را 50 درصد نسبت به شرایط کنونی کاهش و به 6 ساعت خواهد رساند. اصلاح مسیر، افزایش سرعت،همراه با ضریب ایمنی بالا و ملاحطات زیست محیطی از مواهب این پروژه میباشد

مجتمع فولاد هرمزگان در زمینی به مساحت 172 هکتار، در20 کیلومتری غرب شهربندرعباس واقع است . این مجتمع جهت تولید سالیانه 1/5 میلیون تن فولاد خام ( تختال) در نظر گرفته شده و دارای دو بخش احیاء مستقیم و فولاد سازی  می باشد.

 

انجام این پروژه به دلیل پیچیدگی خاص از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . لازم به ذکر است که این پروژه برای اولین بار در کشور صورت گرفته است .

ساخت 14 دستگاه ماشین آلات حمل پاتیل ذوب شامل :

2 دستگاه      EAF) LADLE  TRANSFER CAR)
3 دستگاه      LF)LADLE  TRANSFER CAR)
1 دستگاه      MAIN TENANCE ) LADLE  TRANSFER CAR)
2 دستگاه      TANDISH CAR
2 دستگاه      SUMMY BAR CAR
1 دستگاه      SLAB  TRANSFER CAR
1 دستگاه      SCRAP BASKET  TRANSFER CAR
2 دستگاه      LADLE CAVER MAIN PUTATOR

به گزارش روابط عمومی ؛ شرکتهای اروپایی فعال در زمینه های نفت و گاز و صنایع وابسته طی ماه های بعد از توافقات هسته ایی با ارسال مکاتبات و درخواستهای همکاری علاقه خود را برای ورود به بازار های ایران از طریق گروه شرکتهای BPN ابراز نمودند.در آخرین نمونه آن گروه نفت و گاز AFRIS GROUP اروپا با ارسال مکاتبه ایی علاقمند به تشکیل دیدار حضوری و سرمایه گذاری از طریق LC/BG و تامین تجهیزات در صنعت نفت گاز پتروشیمی و آب و فاضلاب و انبارهای موقت ابزارآلات به دفتر مرکزی BPN اعلام نمود.این گروه که در شهر کورشنبردش آلمان و در 30کیلومتری شهر دسلدورف میباشد از گروه های معتبر فعال درحوزه های مربوطه میباشد .

به گزارش روابط عمومی : شرکت تخصصی پزشکی پرستوی آسمان مهر به عنوان یک مجموعه پزشکی و سلامت که در حال احداث بیمارستان و کارخانجات دارویی در کشور می باشند ، طی امضاء تفاهم نامه کنسرسیوم BPN به جمع بزرگ این کنسرسیوم اضافه شدند ، به گفته مدیر عامل محترم شرکت ، مجموعه پرستوی آسمان مهر یک شرکت تخصصی پزشکی می باشد که کنسرسیوم سعی در حمایت آنها در جهت به پایان رساندن پروژه بیمارستان و کارخانجات دارویی که در حال حاضر در دست اجراء می باشد ، داشته و امیدواریم تا با این روند ، کمکی به صنعت دارویی کشور در جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم کشور گردید چرا که بیماران و خانواده های آنها ، با بیمار بودن به اندازه کافی سختی و مشکلات دارند و دیگر نباید در خدمات پزشکی و دارویی محدودیت و یا مشکلات تأمین منابع پولی و اعتبار باشد .

ایشان افزودند : امیدواریم با حمایت و حضور سرمایه گذاران کنسرسیوم BPN در این پروژه ضمن تحقق خواسته های شرکت پرستوی آسمان مهر امکان حضور این شرکت در پروژه بزرگ شهر سلامت و پاک BPN نیز فراهم گردد .

به گزارش روابط عمومی : موسسه خیریه یاران امام علی (ع) در راستا پیگیریهای شرکت BPN برای ارائه خدمات به آحاد و اقشار مختلف مردم و تاکید مدیرعامل محترم در این باره ، موسسه خیریه یاران امام علی (ع) به عنوان عضو رسمی کنسرسیوم فعالیت خود را آغاز نموده که در حال حاضر برای برنامه ریزی در جهت اطلاع سایر اعضاء از حضور این موسسه خیریه در کنسرسیوم توسط حوزه مدیریت ،  اقدامات لازم صورت میپذیرد و به زودی کلیه علاقمندان میتوانند بطور مستقیم این مجموعه خیریه را حمایت نموده و این عمل را بخشی از زکات دنیای خود برای پاسخ به واجبات آخرت خود ببیند . انشالله

صفحه1 از3

با ما در تماس باشید