امروز: جمعه 20 تیر 1399 برابر با 10 جولای 2020

اعلامیه پذیره نویسی پروژه احداث نیروگاه برق بادی و کارخانه ساخت توربین 3 مگاوات مطلب ویژه

یکشنبه, 19 دی 1395 08:02 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(62 رای‌ها)

 اعلامیه پذیره نویسی شرکت نیروگاهی بادران پارس نیرو سهامی عام در پروژه احداث نیروگاه برق بادی و کارخانه ساخت توربین 3 مگاوات

ثبت شده به شماره 46156 و مجوز رسمی فروش سهام از سازمان ثبت و اسناد کشور به شماره93220 /93/100

و مجوز معافیت از سازمان بورس و اوراق بهادار کشور به شماره 257018/121

به اطلاع هم وطنان عزیز می رساند به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق العاده شرکت بادران پارس نیرو گستر خاوران سهامی عام ومجوز معافیت ثبت سازمان بورس اوراق بهادار به شماره 257018/121

و به منظور تحقق افزایش سرمایه خود در جهت احداث پروژه های ( نیروگاه برق بادی 100مگاواتی در منطقه بینالود و ده سرخ استان خراسان رضوی و کارخانه تولید توربین های بادی 3 مگاوات ) تعداد ......................... سهام 3000 هزار ریالی خود را به طور محدود واگذار می نماید .

1-     موضوع فعالیت شرکت : عبارت است از احداث انواع نیروگاههای نفت ، گاز و پتروشیمی و سیکل ترکیبی وانواع انرژی های نو شامل بادی خورشیدی موجی زیست توده همچنین ساخت کارخانه های تاسیسات نیروگاهی خرید وفروش مواد اولیه محصولات تولیدی داخلی ویا خارجی . مرکز اصلی شرکت : مشهد بلوار شهید فرامرز عباسی پلاک 274

2-     مبلغ افزایش سرمایه چهل میلیارد ریال / نوع سهام عادی با نام / ارزش  هر سهم 3000ریال /  تعداد سهام قابل عرضه به عموم .......................................

3-     مقررات اساسنامه راجع به تقسیم سود ، تشکیل اندوخته و تقسیم دارایی بعد از تصفیحه : مطابق ماده 72 اساسنامه وضع اندوخته قانونی مطابق قانون تجارت انجام می شود و مطابق ماده 76 اساسنامه تقسیم دارایی بعد از تصفیه با مطابقت از مقررات مواد مربوطه لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت به عمل خواهد آمد و تقسیم سود مطابق با مفاد اصلاحیه قانون تجارت می باشد.

4-     مبلغ دیون شرکت و یا اشخاص ثالث که توسط شرکت تضمین شده باشد : بر اساس صورتهای مالی حسابرسی شده مورخ 20/11/1393 شرکت فاقد هرگونه دین و بدهی های جاری و غیر جاری می باشد و هیچگونه تضمینی بابت دیون اشخاص ثالث تضمین و صادر نکرده است.

5-     چگونگی فروش سهام به پذیره نویسان : با توجه به اهمیت پروژه های مذکور که در حوزه انرژی و احداث نیروگاه برق می باشد و محدودیت تعداد سهام قابل عرضه به علاقمندان ، خریداران  می توانند با حضور در کلیه شعب بانک ملت و واریز مبلغ خرید سهام درخواستی خود به شماره حساب 4550984502 بانک ملت به نام شرکت بادران پارس نیرو گستر خاوران ( سهامی عام ) و تکمیل نمودن فرم تعهد خرید سهام که در ذیل آگهی  مندرج است ، فیش واریزی بانکی را به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده تا در زمان دریافت برگه سهام با ارائه مدارک شناسایی ، سهام خریداری شده خود را دریافت نمایند.

نکات مهم : صدور مجوز رسمی فروش سهام شرکت بادران پارس نیرو گستر خاوران به شماره93220 /93/100 از طرف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مجوز معافیت از سازمان بورس و اوراق بهادار به شماره 257018/121به منظور حصول اطمینان از رعایت شدن و اعمال نمودن مقررات و مصوبات و بررسی های قانونی در ثبت رسمی فروش سهام مذکور و همچنین ثبت فعالیت شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو گستر خاوران BPN با هشتاد و هفت سهامدار عادی و ممتاز متخصص و فوق متخصص در حوزه نفت ، گاز ، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر و اشخاص حقوقی بوده تا خریداران سهام و پذیره نویسان از کلیه روند قانونی طی شده در اخذ مجوزات لازم و انجام هماهنگی با مراجع ذیصلاح جهت فروش سهام این شرکت آگاه و مطلع بوده تا هیچگونه تشابه وجح مشترک و  نمونه ای با سایر سهام شرکتهای ساختمانی و پروژه های عمرانی و گردشگری و سایر موارد را ایجاد ننموده و عرضه محدودی از سهام افزایش سرمایه این شرکت به طور معمول و قاونمند  در طی دو هفته کاری و با حداقل خرید مبلغ پنج میلیون ریال معادل پانصد هزار تومان با سقف آزاد خرید را به عموم مردم و علاقمندان حوزه احداث و بهره گیری از نیروگاه های تولید برق ارزان و حافظ محیط زیست  عرضه نماید .

 

سبه استناد مصوبه هیأت مدیره این شرکت از تاریخ 20/4/1393کلیه نیروهای منابع انسانی تخصصی و کارشناسی و پرسنل و کارمندان کارخانجات و نیروگاه بخش های  مورد نیاز خود را از بین سهامداران و یا خانواده و یا اقوام انها جذب و استخدام می نماید .

پذیره نویسان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از موارد مندرج در این آگهی ، مراتب را کتبا به حوزه مدیریت و نظارت راهبردی شرکت بادران پارس نیرو به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند .

کلیه اطلاعات و مدارک مربوط به شرکت شامل : اساسنامه ، اعلامیه پذیره نویسی و آخرین تغییرات اعلام شده به ادراه ثبت شرکت های مشهد و همچنین گزارش توجیهی هیأت مدیره در خصوص افزایش سرمایه و گزارش بازرس قانونی و بیانیه و مجوز سازمان ثبت و اسناد استان خراسان رضوی و پاسخ سازمان بورس اوراق بهادار کشور پیرامون سهام در دست انتشار این شرکت و سایر اطلاعات فنی ، مهندسی و سرمایه گذاری در احداث اولین کارخانه ساخت توربین بادی 3 مگاوات در خاورمیانه و نیروگاه 100 مگاواتی ده سرخ بینالود پرتال مرکزی به آدرس WWW.BPN-IR.COM در دسترس عموم می باشد .

تذکر : چنانچه سقف سرمایه تعیین شده قبل از پایان مهلت پذیره نویسی تکمیل و به اتمام برسد ، عملیات فروش سهام متوقف و به پایان می رسد .

 

جهت ورود به سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت بروی عکس کلیک نمائید

بازدید 3562 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 خرداد 1396 15:29
BPN

شرکت بادران پارس نیرو

مجری و بهره بردار انرژی ها نو در ایران و آسیا

وبگاه: bpn-ir.com

نظر دادن

با ما در تماس باشید