امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396 برابر با 19 فوریه 2018

تشکیل جلسه نمایندگان BPN با شرکت WESTAS در جهت امضاء قرارداد همکاری برای سرمایه گذاری و احداث کارخانه تولید توربین های بادی بدون گیربکس در هلند و اعلام آمادگی WESTASجهت حضور در ایران تشکیل کارگروه بیمه و بانکداری در شرکت BPN با همکاری فارغ التحصیلان کالج بیمه ایران و کارشناسان و فوق متخصصین بازار بیمه برای طرح بیمه انرژی تشکیل جلسه با فاینانسر نروژی جهت تامین سرمایه ۲میلیارد یورویی در پروژه پالایشگاه ۲۰۰ هزار بشکه ای BPN در قشم تاکید مدیران شرکت سهامی عام بادران پارس نیرو و شرکت پالایشگاهی پرسین قشم در جهت همکاری و شراکت مالی و اجرایی مشترک در احداث پالایشگاه بزرگ قشم تشکیل جلسات مدیرعامل محترم با پژوهشکده چشم انداز و آینده پژوهی مجمع تشخیص مصلحت نظام در جهت کسب تفاهم نامه همکاری بلندمدت در تدوین دایرة المعارف اقتصاد مقاومتی تصویب افزایش سرمایه شرکت به 5000/000/000/000 ریال و افزودن عباراتی در افزایش زمینه فعالیت های شرکت تشکیل جلسات کاری با گروه های سرمایه گذاری از ترکمنستان ، آلمان و اتریش دریافت اسناد مناقصه پروژه احداث خطوط برق 400 و 500 کیلووات از شهر ماری ترکمنستان به سرخس و مشهد کسب توافق با شهرداری ساری جهت احداث و سرمایه گذاری در پروژه های کلیدی این شهر (شهربازی ، ساخت(اتوبان)،احداث پارک های خطی و غیره) کسب توافق اولیه جهت ثبت و راه اندازی شرکت مشترک با تجار و بازرگانان کشور افغانستان جهت صادرات محصولات سوختی و نفتی کسب توافق واگذاری 50% سهام شرکت ترکمن در پروژه خطوط گاز ترکمنستان کسب توافق اولیه با دانشگاه صنعت نفت تهران در جهت فعالسازی دپارتمان مشترک در انتقال تکنولوژی پالایشگاه در نفت و گاز کسب موافقت سرمایه گذاران کانادایی جهت تامین سرمایه پالایشگاه قشم پیشنهاد سرمایه گذاری و احداث شهر جدید مجد در ابتدای اتوبان مشهد باغچه به BPN کسب توافق اولیه با آستان قدس جهت همکاری مشترک در پروژه های عمرانی

پروژه انرژی بادی (4)

پروژه انرژی بادی

امروزه تبعات مداخله انسان در محیط زیست بیش از هر زمانی متجلی شده است. مفهوم توسعه با رعایت حفاظت از محیط طبیعی و زیست محیط مترادف است و درشاخصهای اقتصادی حساب های ملی، همچون تولید ناخالص داخلی، ملحوظ نمودن منابع طبیعی و زیست محیطی نیز مطرح است.

کلیه انرژیهای تجدید پذیر، روزبه روز سهم بیشتری در سیستم تأمین انرژی جهان به عهده می گیرند. این منابع، امکان پاسخ گویی همزمان به هردو شکل اساسی منابع فسیلی را نوید میدهند. انرژیهای تجدیدپذیر، اساساً با طبیعت سازگاز بوده و آلودگی ندارند و چون تجدیدپذیرند پایانی برای آنها وجود ندارد. ویژگیهای دیگر این منابع، پراکندگی و گستردگی آنها در تمام جهان، نیاز به فناوری پایین تر، انرژیهای تجدیدپذیر را - به ویژه برای کشورهای در حال توسعه - ازجاذبه بیشتری برخوردار کرده هم ازاین رو، در برنامهها وسیاستهای بینالمللی، از جمله در برنامههای سازمان ملل متحد، در راستای توسعه پایدار جهانی، نقش ویژه ای به منابع تجدیدپذیر انرژی محول شده است. اما سازگار کردن منابع تجدیدپذیر؛ با سیستم کنونی مصرف انرژی جهان، هنوز با مشکلاتی همراه است که برای حل آنها، حجم مهمی از تحقیقات علمی جهان را در دهه های اخیر به خود اختصاص داده است.

این شرکت بنا به ضعف ساختاری ای که در این حوزه احساس می نمود و نیز شرایط کنونی و حساس فعلی کشور، در این حوزه فعال گردید. در این هنگام که کشور مورد هجمه ی شدید اقتصادی دشمنان قرار دارد و اجازه ی هر گونه فعالیت علمی و تحقیقاتی و نیز ارتباط با مراجع علمی خارجی را از جوانان مستعد این مرز و بوم سلب نموده اند این شرکت با اتکاء به حضرت دوست و با نیت سرافرازی میهن عزیز اسلامی مان، طرح های بزرگ و استراتژیکی را در برنامه ی میان مدت و بلند مدت خود قرار داده است. از جمله ی این طرح ها، احداث خوشه ی صنعتی انرژی های نو در زمینی به مساحت 20 هکتار در شهرک صنعتی کاویان در مجاورت شهر مقدس مشهد می باشد که در آن چندین کارخانه ی تولیدی احداث می گردد.

یکی از این خطوط، خط تولید توربین های بادی مقیاس بزرگ (2.5 مگا وات) با طرفیت اسمی 200 دستگاه در سال می باشد که فاز مطالعاتی احداث آن به پایان رسیده است و تصمیم داریم با بومی سازی آن زمینه ی احداث توربین های بادی با مقیاس بزرگ تر را در همین سایت تولیدی فراهم آوریم که بدون شک سهم بسزایی در جلوگیری از خروج ارز از کشور و نیز اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم 2500 نفر خواهد داشت.

از خطوط دیگر می توان به احداث خط تولید توربین های مقیاس کوچک و متوسط اشاره نمود. تولید این نوع از توربین های بادی را با کمک و همیاری متخصصین ایرانی و با بهره گیری از آخرین دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا در کنار سایت تولید توربین های 2 مگاوات در خوشه ی صنعتی انرژی های نو قرار داده تا با ظرفیت ساخت توربین های کوچک مقیاس از 200 وات تا 100 کیلووات، نیاز مصرفی خوزه های خانگی و اداری را به طور مستقل و خارج از شبکه ی برق سراسری تامین نمائیم.

یکشنبه, 19 آبان 1392 00:00

توربین های بادی TG-2500 و TG-1000

نوشته شده توسط

 

توربین های بادی  TG-2500 و TG-1000

 

 

 

 

 

توربین های بادی TG-1000

 

توربین های بادی TG-2500

 

تصاویر توربین های بادی

 

چهارشنبه, 02 مرداد 1392 06:53

پروژه احداث خط تولید توربین

نوشته شده توسط

پروژه احداث خط تولید توربین های مقیاس بزرگ (MW 2.5) و مقیاس کوچک و متوسط (W 200 - KW 100)

چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1392 13:14

اسناد و مدارک روند کسب مجوز احداث نیروگاه بادی

نوشته شده توسط

کلیه اسناد و مدارک روند کسب مجوز احداث نیروگاه بادی

دانلود کاربرگ تقاضای مجوزاحداث نیروگاه بادی

دانلود کاربرگ تقاضای مجوزاحداث نیروگاه بادی

دانلود فرم انگلیسی مدارک سانا

Informative collection-part1

 

Informative collection-part2


Informative collection-part3

با ما در تماس باشید