امروز: جمعه 30 مهر 1400 برابر با 22 اکتبر 2021

هشدار امنیتی : مشروح در اخبار حوزه مدیریت || حضور پروفسور بهشتی در همایش امروز اتحادیه اروپا- بروکسل، و گفتگو با مقامات مسئول مالی و سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا، جهت سرمایه گذاری ایران و الجزایر || دیداری موفقیت آمیز، با حضور مقامات عالی رتبه جهانی بویژه اتحادیه اروپا برای تحکیم روابط اقتصادی و سرمایه‌گذاری، و انزاوی آمریکا || همچنین دیدار ایشان با Ugo Bassi، رئیس بازار مالی کمیسیون اروپا || تشکیل جلسه نمایندگان BPN با شرکت WESTAS در جهت امضاء قرارداد همکاری برای سرمایه گذاری و احداث کارخانه تولید توربین های بادی بدون گیربکس در هلند و اعلام آمادگی WESTASجهت حضور در ایران ||

سرمایه گذاری و تامین اعتبار

سرمایه گذاری و تامین اعتبار

فایل PDF طرح جایگزینی Prime Bank با G-NIOC تامین سرمایه پروژه های داخلی توسط BPN جهت دانلود قرار گرفته شده است و شما میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید .

مطلب دارای سه فایل دانلودی میباشد

یکشنبه, 03 اسفند 1393 00:00

تاثیر انرژی‌های نو در آینده اقتصادی ایران

نوشته شده توسط

کشور ما به دلیل واقع‌شدن در منطقه جغرافیایی با طول و عرض تقریباً برابر، بدون تردید یکی از منحصربه‌فردترین کشورهای جهان برای استفاده از انواع انرژی‌های نو و تجدیدپذیر به شمار می‌رود.

به گزارش BPN به نقل از اتاق پرس ،‌امروزه انرژی‌های نو در سراسر جهان به‌سرعت در حال گسترش است. پاک بودن و عدم تولید آلودگی و ارزانی را می‌توان دو شاخص اصلی تولید انرژی‌های نو برشمرد به‌طوری‌که این انرژی‌ها به دلیل بهره‌وری بالا به‌خوبی توانسته‌اند در بسیاری نقاط جای خالی انرژی‌های فسیلی را پر کنند.
در این میان ایران قابلیت‌های فراوانی برای استفاده از انرژی‌های باد و خورشید دارد و در کنار سایر انرژی‌های تجدیدپذیر می‌توان با اتکا به انرژی حاصل از باد و خورشید مقادیر قابل‌ملاحظه‌ای برق را با بهترین شکل ممکن تولید و عرضه کرد.
کارشناسان انرژی بر این اعتقادند که انرژی‌های نو در قرن بیست‌ویک باید جایگزین انرژی‌های فسیلی با آلایندگی فراوان شوند تا از مصرف بی‌رویه فرآورده‌های هیدروکربوری کاسته و استفاده از انرژی‌ در آینده متکی به ساختاری باشد که در آن منابع انرژی بدون کربن نظیر انرژی خورشید یا باد مورد استفاده قرار گیرند.
مطالعاتی که درزمینۀ پتانسیل تولید برق از انرژی باد در کشور انجام شده است نشان می‌دهد در صورت سرمایه‌گذاری مناسب، امکان تولید 4٠ هزار مگاوات برق با نصب نیروگاه‌های بادی در کشور وجود دارد.
اکنون سالانه بیش از ٣٠٠ میلیون کیلووات ساعت برق تولیدی از انرژی‌های تجدیدپذیر توسط نیروگاه‌های موجود، به غیر از نیروگاه‌های آبی بزرگ در شبکه تولید داریم که با این میزان سالانه ١٠٠ میلیون مترمکعب در مصرف گاز صرفه‌جویی می‌کند.

درباره آخرین وضعیت ظرفیت نصب‌شده انرژی‌های تجدیدپذیر و نو باید گفت ظرفیت نیروگاه‌های تجدیدپذیر از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه حدود 241٫721 مگاوات است که در بخش انرژی بادی 135٫43 مگاوات نصب شده است و از ظرفیت مذکور حدوداً 95٫55 مگاوات از منابع بخش دولتی احداث شده است.
در بخش خورشیدی نیز 34٫445 مگاوات ظرفیت نصب شده است و از ظرفیت مذکور حدوداً 4٫35 مگاوات توسط بخش دولتی احداث شده است.

همچنین در بخش انرژی زیست‌توده نیز 6٫8 مگاوات ظرفیت نصب شده توسط بخش غیردولتی داریم و سرانجام در بخش برق‌آبی ظرفیت 65٫4 مگاوات توسط بخش دولتی نصب شده است.
در این میان باید به این نکته اشاره کرد که تجربه نشان داده که حضور دولت در تولید انرژی‌های تجدیدپذیر توجیه ندارد و هرچند که دولت زیرساخت‌های لازم را برای توسعه این بخش فراهم کرده است، اما در ادامه کار باید به بخش خصوصی محول شود و به این منظور با تدوین برنامه‌های لازم باید زمینه‌ای فراهم شود که بخش خصوصی توجیه اقتصادی لازم را برای حضور در آن داشته باشد.

ناگفته نماند در حال حاضر کشورهای مختلف جهان به سمت استفاده از انرژی های تجدید پذیر، بویژه خورشید و باد حرکت کرده و بعنوان مثال ظرف 5 سال گذشته در کشور آلمان سهم صنایع فتوولتائیک در تولید نیروی برق 10 برابر شده و حدود 3 درصد انرژی مورد نیاز آن کشور را تامین می کند ، قرار است تا سال 2020 برق مورد نیاز پانزده میلیون آلمانی از انرژی خورشیدی تامین شود.

در ایران ، در برنامه پنجم توسعه کشور، استفاده از انرژی های تجدید پذیر بمیزان 5000 مگا وات پیش بینی شده که هدف خوبی است . اما بپذیریم که رسیدن به چنین هدفی نیاز جدی به تفکر کلان نگر دارد .
برای آنکه بتوانیم سبد ارژی کشور را رنگین تر کنیم دو لت باید از قوانین دست و پاگیر در راه توسعه انرژی پاک است، قوانینی مانند لغو مقررات منع تردد خودروهای برقی و در نظر گرفتن معافیت مالیاتی درحد صفر برای سازندگان و استفاده کنندگان آنها ، لغو حقوق گمرکی و سود بازرگانی برای ملزومات و تجهیزات پروژه های انرژی خورشیدی و بادی ، حل مساله انشعاب های غیر قانونی شبکه های کنونی انتقال برق، اعمال مالیات سنگین بر تولید و استفاده از اتو مبیل های سوخت فسیلی پر مصرف و صنایع آلوده کننده با عنوان مالیات بر کربن و با هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ،لغو قوانین دست و پاگیر کار و اشتغال و بالاخره تشویق مردم با روش های مختلف برای نصب سلول های خورشیدی برروی پشت بام منازل یا محوطه ها .

با این کار ، مردم خود به تولید کننده انرژی تبدیل شده و وظیفه تامین و نگهداری را هم خود بعهده خواهند داشت،

بلکه بعنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت و مطمئن به آن نگاه می کنند که مدلی از کسب و کار است و درآمد زا . اگر چه بر این باور یم که فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی ، آموزش عمومی با یاد آوری بهره گیری از انرژی پاک برای حفظ محیط زیست و رسیدن به توسعه پایدار، تاثیر گذار است .

موضوع بسیار مهم در زمینه وظیفه دولت برای توسعه انرژی های تجدید پذیر ، اعمال سیاست خارجی فعال بر پایه تعامل و همکاری با همه کشورهای جهان در جهت رسیدن به اهداف توسعه پایدار است ، بدون همکاری همه کشورها ،حرکت در جهت توسعه پایدار و حفظ محیط زیست و فعالیت در زمینه رشد انرژی های تجدید پذیر امکان پذیر نیست . ازسوی دیگر ما عمیقا باور داریم که هیچ سیستم و فناوری جدید و هیچ توسعه ای بدون مشقت ، تلاش ، طی مسیرراه و صیقل یافتن فکرو اندیشه ،بدست نمی آید . بایدرویکرد آینده نگری به جای کنکاش در گذشته بنشیند .

خوشبختانه باقیمت تضمینی خوبی که دولت برای خرید انرژی تجدیدپذیر تعیین کرده است بالای ١٠ هزار مگاوات متقاضی سرمایه‌گذاری در کشور برای این بخش وجود دارد و عمده این تقاضاها نیز در مورد نیروگاه‌های بادی و خورشیدی است. این موضوع نشان می‌دهد که منابع و تقاضا برای سرمایه‌گذاری در این بخش وجود دارد و از سوی دیگر زیر ساخته‌ای صنعتی نیز در کشور برای تولید فراهم است.
از یاد نبریم که ایران در بخش باد دارای ظرفیت 4٠ هزار مگاواتی است ولی به دلیل کمبود منابع مالی تاکنون نتوانسته‌ایم از این ظرفیت بهره‌مند شویم و در بخش انرژی خورشید نیز ایران دارای متوسط تابش بیش از 5 کیلووات ساعت در مترمربع در روز است که در طول ٣٠٠ روز سال و در ٩٠ درصد خاک کشور اتفاق می‌افتد.
استان‌های جنوبی و شرقی کشور به دلیل داشتن روزهای آفتابی و تابش نور خورشید در بیشتر ایام سال این قابلیت را دارند که حتی خودکفا بوده و انرژی مورد نیازشان را از منابع خود استان‌ها تأمین کنند و در شمال و غرب کشور و همچنین جزایر ایرانی خلیج‌فارس نیز افزایش تعداد توربین‌های بادی می‌تواند جهش خوبی را در تولید برق کشور رقم بزند و در این مسیر با یک برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بلندمدت می‌توان اثرات مثبت آن را شاهد بود و در صورت استفاده از این انرژی‌های پاک، بدون تردید استفاده از گاز و دیگر فرآورده‌های نفتی در این مناطق کاهش می‌یابد.

سید حامد واحدی
رئیس کمیسیون انرژی اتاق تهران

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اراده دولت های پاکستان و ایران بر ارتقای روابط اقتصادی و تجاری است و لذا کشور پاکستان از سرمایه گذاری ایران استقبال می کند.

علی اوسط هاشمی در تشریح دستاورد سفر خود به کشور پاکستان و دیدار با مقامات این کشور اظهار داشت: اراده دولت های ایران و پاکستان بر ارتقای روابط اقتصادی میان دو کشور تا سطح ۵ میلیارد دلار در سال است.

وی ادامه داد: اگر توجه به نیاز جدی پاکستان به سرمایه گذاری ایرانیان با پیشگامی بخش خصوصی باشد با برخورداری از حمایت دولت می توان حتی در شرایط تحریم نیز در مسیر درست خود واقع شد.

وی بیان داشت: اقبال مردمی به دلیل قرابت های مشترک و کهن توام با اطمینان به ایرانیان فرصتی برای سرمایه گذاران کشور محسوب می شود.

هاشمی بیا ن داشت: با توجه به پیشرفت های قابل توجه از حیث توان فنی و نیاز جدی پاکستان به بسیاری از حوزه های صنعتی لذا می توان با تشکیل کنسرسیوم مشترک و اتخاذ موضعی فعال از سوی بخش خصوصی و شرکت های توسعه گر بستر ارتقای سطح روابط اقتصادی را همسو با وسعت نگاه مردم و دولت وسعت بخشید و برای توسعه روابط اقتصادی تا سطح ٥ میلیارد دلار تلاش کرد.

وی در تشریح برنامه سفر خود به پاکستان ابراز داشت: در این سفر در معیت وزیر محترم اقتصاد و دارایی به عنوان رئیس کمسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان به آن کشور مأموریت داشتم و در ظرف این مدت نشست هایی را با نخست وزیر ارجمند جناب آقای نوازشریف و وزرای محترم نفت و دارایی و بازرگانی ومشاور در امور خارجه و در سفر به لاهور نیز نشستی با سر وزیر و جمعی از وزرای ایالت پنجاب داشتیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جلسات بسیار فشرده و متنوع بودند افزود: در این نشست ها عزم ملی و هماهنگی در بیان مواضع و اتخاذ سیاستی که موجب توسعه روابط گردد با برجستگی نمایان بود .

وی گفت: نکته قابل توجه اراده جدی مبنی بر نهائی نمودن خط انتقال گاز با مشارکت چین بود و توجه به بندر گوادر و از سوئی نیاز جدی پاکستان به سرمایه گذاری ایرانیان بود.

تا کنون حدود 25ميلياردتومان پروژه تحقيقاتي درعرصه انرژي هاي نو دردانشگاه ها و درقالب تجهيزآزمايشگاه ها،نصب پنل هاي خورشيدي وساخت تجهيزات موردنيازدر اين عرصه و...اجراشده است.دبيرستادتوسعه فناوري انرژي هاي نو معاونت علمي رياست جمهوري با اعلام اين مطلب به خراسان گفت : در راستاي حمايت ستادتوسعه فناوري انرژي هاي نو از پروژه هاي تحقيقاتي وپايان نامه هاي دانشجويي ، دانشگاه ها مي توانند پروژه هاي پيشنهادي خود را براي بررسي در کارگروه ستاد توسعه فناوري انرژي هاي نو  به ستاد انرژي هاي نو ارسال کنند تا اين پروژه ها در صورت تاييد نهايي در سال جاري مورد حمايت ستاد قرار گيرد  .وي ادامه داد: موضوع و محور اين پروژه ها بيشتر در راستاي استفاده از انرژي خورشيد براي شيرين کردن آب درياها و مديريت هيدروژن براي راه اندازي پيل هاي سوختي است که  براي ستاد انرژي هاي نو اهميت بسزايي دارد. همچنين موضوع استفاده از ظرفيت زيست توده کشور و مباحث زمين گرمايي از ديگر موارد مهم و مورد توجه در پروژه هاي حمايت ستاد است.

دوشنبه, 20 آبان 1392 00:00

شرکت سرمایه گذاری هلدینگ BPN

نوشته شده توسط

شرکت سرمایه گذاری هلدینگ BPN

تفاهم نامه مشترک بین گریپس و بادران پارس نیرو

یکشنبه, 19 آبان 1392 00:00

فرم خلاصه وضعیت

نوشته شده توسط

شما می توانید جهت استفاده از تسهیلات مالی BPN فرم های خلاصه وضعیت را تکمیل نموده و با دفتر مرکزی شرکت تماص حاصل فرمایید.

دانلود فرم خلاصه وضعیت  

 

طرح توجیهی پالایشگاه چند محصوله


 

دانلود فایل

 

 

 

 

طرح مطالعاتی توربین های بادی

 دانلود فایل

 

 

فهرست تعدادی از پروژه های مهم  پیشنهادی سرمایه گذاری :

1.       طرح تولید متانول از گاز طبیعی و پروپیلن از متانول

2.       احداث کارخانه واگن سازی کالا با استاندارد ریل آسیای میانه

3.       احداث کارخانه خودرو سازی ( کامیون ، کامیونت ، وانت و ... )

4.       ایجاد پارک گوگرد

5.       احداث کارخانه تولید میعانات گازی از گاز طبیعی

6.       طرح مجتمع نیروگاه برق بادی از نوع 5/1 مگاواتی

7.       طرح تولید  توربین بادی

8.       طرح تولیدلامپ های LED و خوشه محصولات جانبی آن

9.       طرح تولیدکاغذ از کاغذ باطله

10.   طرح تولید الیاف اکرولیک

11.   طرح تولید شربت غنی شده فروکتوز

12.   ساخت مخازن نفت و گاز

13.   احداث مجتمع های گلخانه ای با استفاده از انرژی هدررفت نیروگاهی توأم با ساخت نیروگاههای 50 مگاواتی

14.   بازیافت ضایعات الکترونیکی و استحصال طلا و نقره از آنها

15.   ایجاد کارخانه بسته بندی تتراپک

16.   ایجاد کارخانجات پایین دست صنایع مرتبط با آلومینیوم

17.   تولید موتورهای دیزلی مخصوص خودرو های سواری

18.   مونتاژ صنایع سبک

19.   کارخانه تولید تجهیزات پزشکی

20.   کارخانه تولید سیپروترون استات و فیناستراید ( مواد اولیه ساخت دارو )

21.   کارخانه تولید مکمل های دارویی

22.   تولید لوله و مخازن پلی اتیلن به روش اسپیرال

23.   ایجاد کارخانه تولید سیستم های گرمایش خورشیدی

24.   ایجاد مرکز ورزشگاهی کشور های عضو اکو

25.   احداث سافاری پارک و پیست اتومبیل رانی

26.   احداث کارخانجات صنایع بسته بندی

27.   احداث کارخانجات  صنایع نساجی و تولید پوشاک

28.   طرح احداث کارخانه مخازن تحت فشار و مبدلهای حرارتی

29.   طرح احداث مجتمع پتروشیمی اکریلیک اسید

30.   طرح احداث مجتمع پتروشیمی استرهای اکریلات

31.   طرح احداث مجتمع پتروشیمی اکرولئین

32.   طرح احداث مجتمع پتروشیمی پلی کریلیک اسید

33.   طرح احداث کارخانه تجهیزات الکترونیکی High Tech

34.   طرح ایجاد کارخانه شیرآلات صنعتی

35.   تولید عایق های سرد و گرم صنایع پالایشگاهی

36.   تولید لوله یونی پایپ و تولید لوله های پلی اتیلن و پروپیلن

37.   کارخانه بسته بندی و انجماد انواع فرآورده های گوشتی

38.   تولید فرآورده های گوشتی و تولید سالامبور – ژلاتین و پودر گوشت

39.   ایجاد کارخانه تولید فرآورده های لبنی

40.   احداث مرکز سوخت گیری و فروش سوخت هوایی

41.   احداث مرکز تعمیرات هواپیما و هلی کوپتر

42.   ایجاد کارگاه طراحی و مدل سازی طلا ، جواهرات و سنگهای قیمتی

43.   آماده سازی ، درجه بندی و بسته بندی انواع میوه و صیفی جات برای صادرات از طریق فرودگاه سرخس

44.   ایجاد کارخانه تولید روغن خوراکی از سبوس برنج

45.   ایجاد کارخانه مونتاژ رایانه خانگی و لپ تاپ و متعلقات آن

46.   ایجاد کارخانه مخازن و نازل پمپ گاز

 

 

 

شرایط سرمایه گذاری و تأمین اعتبار و ضمانت نامه های بین المللی

Draft contract، Draft IMFPA (Irrevocable master fee protection Agreement )

شرایط اولیه B.G: 1. بانک صادر کننده B.G پرایم را در حد پرایم که مورد تأیید (confirm) بانک پرایم باشد این شرایط برای Euro و $ و B.G می‌باشد.

2. برای B.G، I.C یا با واحد پول محلی باید بانک صادر کننده مورد تأیید (confirm) یک بانک معتبر پرایم اروپایی یا آمریکایی باشد.

3. قابلیت  B.Gباید مطابق مشخصات قرارداد ارسالی باشد.

4. این سرمایه‌گذاری یا خرید B.G در تمامی کشورها قابل انجام است مگر کشورهایی که تحت تحریم اقتصادی بین‌المللی قرار دارند.

5. شخص حقیقی یا حقوقی صاحب B.G نباید تحت پیگرد قضایی بین‌المللی یا تحت تحریم ایالات متحده آمریکا یا اتحادیه اروپا یا لیست سیاه کنگره ایالات متحده آمریکا یا لیست تروریست اتحادیه اروپا یا سازمان ملل متحد باشد.

6. ریشه مالی و اداری صاحب ضمانت باید شفاف و پاک باشد.

شرایط اولیه تا مرحله عقد قرارداد:

ابتدا صاحب B.G یا شرکت واسطه می‌بایست اسناد و مدارک ذیل را با این شرایط تهیه و برای اینجانب ارسال نماید. شرایط اسناد و مدارک ارسالی و دریافتی: تمامی اسناد و مدارک ارسالی و دریافتی باید confirm وزارت امور خارجه و یا بانک مرکزی کشور صادرکننده اسناد و مدارک به همراه confirm سفارت سوئیس و اسپانیا و یا سفارت جمهوری اسلامی ایران و در نهایت تأیید و استعلام وزرات امور خارجه جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

1. Reference مالی و resume کاری شرکت یا بانک و یا مؤسسه صاحب B.G

2. لیست مشخصات کامل و تاریخ و شماره سریال اسناد و مدارک به همراه کپی پاسپورت رنگی تأیید شده صاحب B.G و broker یا facilitor برای صدور IMFPA و استعلام لازم

3. نامه‌ی تأیید صدور B.G بر اساس لیست اسناد ارائه شده و متن و محتوای لیست اسناد ارائه شده و مبلغ کل B.G (Bank Guarantee) و مبلغ صدور ماهیانه B.G با این متن و مفهوم و معنی:

کلیه اسناد و مدارک که در قالب لیست و مشخصات کامل آن ارائه شده بی عیب و نقص و کامل می‌باشد و با این اسناد و مدارک در این سقف مالی کل و ماهیانه‌ی اعلام شده برای صدور B.G مطابق کلیه مشخصات

اعلام شده در متن قرارداد دریافت شده توسط صاحب B.G هیچ گونه منع یا مانع حقوقی و مالی و بانکی برای صاحب B.G و بانک صادر کننده برای صدور و ارائه B.G وجود ندارد و صادر و تحویل می‌گردد.

4. پس از استعلام اسناد و مدارک یاد شده توسط خریدار B.G یا سرمایه‌گذار B.G IMFPA برای broker یا facilitor صادر می‌گردد و Reference مالی و resume کاری سرمایه‌گذار B.G ارسال و تقدیم می‌گردد.

5. صاحب B.G پس از استعلام اسناد و مدارک سرمایه‌گذار یا خریدار B.G کپی رنگی برابر اصل یا تأیید شده توسط بانک صادر کننده باز هم طبق شرایط اعلام شده برای اسناد و مدارک ارسالی و دریافتی کلیه اسناد قید و مکتوب شده در لیست اسناد ارسالی را برای اینجانب ارسال نماید.

6. پس از استعلام اسناد و مدارک ارسالی B.G برای اینجانب درفت قرارداد به صورت رسمی برای صاحب B.G ارسال می‌گردد.

7. پس از مطالعه قرارداد توسط صاحب B.G و تأیید رسمی و کتبی کلیت قرارداد نشست حضوری برای جمع‌بندی ظرف 7 روز کاری اعلام خواهد شد و در جلسه حضوری قرارداد منعقد و اسناد ضمیمه قرارداد خواهند شد.

8. تمامی پروسه کار از ابتدا تا عقد قرارداد به مدت 30 روز کاری بانک انجام خواهد شد.

9. زمینه فعالیت گروه Io Pex به این شرح می‌باشد: Platform- Roll trade- Provide inside current- Exchange- Discount B.G- Gold trade- Investment on B.G- Stock market trade- (PIC) یا تأمین پول داخلی ابتدا پول یا B.G وارد Trade یا Platform می‌شود سپس از محل درآمد پول برگشتی تبدیل به سهام شرکت می‌شود و سهام به صورت نقد و اقساط فروخته می‌شود و تبدیل به پول داخلی می‌شود.

متن کامل نامه تأیید confirm بانک که در شماره 3 بخش شرایط اولیه تا مرحله عقد قرارداد قید و مندرج و مکتوب گردیده است:

گواهی و تأیید می‌گردد که کلیه اسناد و مدارک که در قالب لیست اسناد و مدارک مشخصات کامل آن قید و مکتوب و مندرج گردیده است متن این لیست اسناد و مدارک براساس و از روی و عین اصل اسناد و مدارک و مطابق و عین متون و مفاد و مشخصات و اعداد و ارقام و شماره یا شماره‌های مندرج و قید و مکتوب شده در اصل اسناد و مدارک تهیه و تنظیم گردیده و اصل اسناد و مدارک و لیست اسناد و مدارک و کلیه مشخصات و متون و مفاد و اعداد و ارقام و شماره یا شماره‌های قید و مندرج و مکتوب شده و امضاء و مهرهای منقوش و ممهور شده و سربرگ‌های نصب و منتصب و منقوش شده در اصل اسناد و

مدارک که این لیست براساس و از روی و عین این اسناد و مدارک تهیه و ایفاد گردیده و کلیه اسناد و مدارک دارای سندیت و اعتبار و سلامت و صحت کامل می‌باشد و هیچ‌گونه و به هیچ وجه عیب و نقص و محدودیت و منع و اشکال و مخدوش براساس قوانین و قواعد صدور اسناد و مدارک مالی و بانکی و حقوقی و تضمینی یا ضمانت‌نامه‌های بانکی را دارا نمی‌باشد و حساب بانکی و دارایی و موجودی و مانده حساب و گردش مالی صاحب یا صاحبان حقیقی و حقوقی این اسناد و مدارک پاک و پاکیزه می‌باشند و فاقد هرگونه پیگرد و محدودیت و منع بانکی و حقوقی و قضایی و بین‌المللی نمی‌باشند و مطابق و عین مشخصات مندرج و مکتوب و قید شده در متن قرارداد دریافتی توسط صاحب یا صاحبان اسناد و مدارک و مشاهده و مطالعه و بررسی شده توسط صاحب یا صاحبان اسناد و مدارک و مدیریت این بانک عین و مطابق ضمانت‌نامه بانکی خواسته شده در متن قرارداد یاد شده و در سقف و مبلغ کل و پارت‌بندی شده اعلامی توسط صاحب یا صاحبان اسناد و مدارک صادر و پس از طی مراحل و مراتب قید و مندرج و مکتوب شده در متن قرارداد مذکور ضمانت‌نامه مشخصه (B.G) تحویل سرمایه‌گذار می‌گردد.

علاقمندان می توانند پس از تکمیل فرم های پیوست که حاوی اطلاعات کلی پروژه و درخواست سرمایه گذاری و تأمین اعتبار و ضمانت نامه های بین المللی می باشد ، با شماره تلفن های 09159053002 و 09194713002 تماس حاصل فرمائید%

6060164-0511

6040032-0511

                                                                     

                                                                              روابط عمومی و بین الملل

 


http://bpn-ir.com/uploads/do.php?img=200

دانلود کامل فایل ها مربوطه

با ما در تماس باشید