امروز: جمعه 30 مهر 1400 برابر با 22 اکتبر 2021

هشدار امنیتی : مشروح در اخبار حوزه مدیریت || حضور پروفسور بهشتی در همایش امروز اتحادیه اروپا- بروکسل، و گفتگو با مقامات مسئول مالی و سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا، جهت سرمایه گذاری ایران و الجزایر || دیداری موفقیت آمیز، با حضور مقامات عالی رتبه جهانی بویژه اتحادیه اروپا برای تحکیم روابط اقتصادی و سرمایه‌گذاری، و انزاوی آمریکا || همچنین دیدار ایشان با Ugo Bassi، رئیس بازار مالی کمیسیون اروپا || تشکیل جلسه نمایندگان BPN با شرکت WESTAS در جهت امضاء قرارداد همکاری برای سرمایه گذاری و احداث کارخانه تولید توربین های بادی بدون گیربکس در هلند و اعلام آمادگی WESTASجهت حضور در ایران ||

پروژه مزرعه برق بادی میل نادر

شنبه, 18 مرداد 1399 15:32 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)

استاندار در دیدار با معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و نو پیرامون پروژه مزرعه برق بادی میل نادر گفتگو کرد. در این دیدار پرنده مطلق مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان هم حضور داشت.

استاندار بر شتاب در اتمام این پروژه با توجه به اهمیت و اولویت این نیروگاه در تامین برق سیستان و نیز صادرات برق به کشور همسایه و تاثیر آن در تنظیم تعاملات منطقه ای و بین المللی تاکید کرد.

وی گفت: با توجه به اهمیت این طرح، تلاش و توجه ویژه‌ای در پیگیری و تخصیص اعتبارات آن صورت گرفته است.

موهبتی برق را در کنار پروژه های بزرگ از جمله راه و راه آهن، بنادر و گازرسانی به استان، یکی از مهم ترین زیرساخت ها در توسعه استان و به جریان افتادن چرخه تولید و فعالیت سایر سرمایه‌گذاری‌ها در استان توصیف کرد.

استاندار توسعه نیروگاه ها و اتمام پروژه‌های در دست اجرا را تا پایان فعالیت دولت، مهم توصیف کرد و برق را هم از حیث صادرات و ارزآوری و هم تولید و اشتغال و توسعه جامع استان بسیار ضروری و مهم دانست.

موهبتی با اشاره به روند اجرایی و پیشرفت مناسب پروژه‌های نیروگاهی و خطوط برق اصلی استان، بر اتمام پروژه هایی که در این دولت شروع شده تا قبل از پایان دولت تأکید کرد.

وی تاثیر تلاش جمعی را در بدست آوردن موفقیت‌های بدست آمده مهم برشمرد و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هنگام به مردم را در جهت پیشرفت و بهبود امور خواستار شد.

معاون وزیر نیرو و رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و نو(ساتبا) هم در این دیدار گفت: تمام تلاش خود را برای انجام به موقع کارها و برنامه‌ها خواهیم کرد.

محمد ساتکین افزود: تا پایان اسفند امسال ۲۰ مگاوات برق میل نادر وصل و باقی آن تا سقف ۵۰ مگاوات حداکثر یکساله به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: تاکنون فونداسیون دو عدد توربین آماده شده وطی همین هفته نصب خواهد شد و ۱۸ عدد توربین دیگر در حال تست و نهایی شدن برای ارسال به محل پروژه است.

بازدید 489 بار
BPN

شرکت بادران پارس نیرو

مجری و بهره بردار انرژی ها نو در ایران و آسیا

وبگاه: bpn-ir.com

نظر دادن

با ما در تماس باشید